KONST / Litografier / Litografi 12297009
nr 1229 7009
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Litografi, EA 44/50. Signerad, daterad 78. Motivet: 38x30
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:22:15
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman